Dayang tricicle cisterna d’aigua Desplaçament 200CC / 250CC / 300CC capacitat 1000L 1600L Tricicle per aspersió Tricicle contra incendis Gasolina Dipòsit d’aigua del motor Tricicle






Dayang tricicle cisterna d’aigua Desplaçament 200CC / 250CC / 300CC capacitat 1000L 1600L Tricicle per aspersió Tricicle contra incendis Gasolina Dipòsit d’aigua del motor Tricicle
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Certificació | ccc, ISO9001: 2000 |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | 201 - 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3.5m*1.5m*1.45m |
| Nom del producte | tricicle cisterna d’aigua |
| Color | Groc |
| Motor | 200 250 300cc refrigeració per aigua |
| Xassís | 50*100 |
| Eix posterior | Tambor amplificador de velocitat mitja 220 |
| Fulles de primavera posteriors | 5+2 |
| Fre posterior | Hidràulica |
| Tipus de rodes | Cinc |
| Pneumàtic davanter / posterior | 5.00-12/5.00-12 |
| amortidor | 09 amortidor |
Etiquetes populars: tricicle de dipòsit d’aigua de motor de gasolina, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d’alta qualitat, per a la venda













