Tricicle del dipòsit d'aigua Desplaçament: 200CC / 250CC / 300CC
Cisterna d’aigua tricicle resistent 1500L
Zongshen refrigerat per aigua de 250cc, quilla de 50 * 100, placa d’acer externa de 5+2, dipòsit d’aigua de 1500L,
eix posterior de fre de tambor King Booster flotant complet, dobles rodes posteriors
pneumàtic frontal i posterior comú amortidor de quatre molls 5.0, 09





2021 DW-3 Alta qualitat 200 250CC Dipòsit d'aigua de cabina especial motoritzat 1600L Tricicles Fabricació Motocicleta cisterna d'aigua
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Tancat |
| Certificació | CCC |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 36V |
| Desplaçament | 201 - 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3600m*1250m*1400m |
| Color | Blau |
| Nom del producte | tricicle del dipòsit d’aigua |
| Motor | 200cc / 250cc / 300cc refredats per aigua |
| Xassís | 50*100 |
| Cabana | Semicabina |
| Material | ferro |
| Fre posterior | Hidràulica |
| Tipus de rodes | Cinc |
| Pneumàtic davanter / posterior | 5.00-12/5.00-12 |
| Model operatiu | Mànec (volant del cotxe opcional) |
Aplicació: adequat per a diversos llocs
El nostre objectiu: dedicar-nos a proporcionar als clients productes preferentment satisfactoris i donar un servei més íntim.
1. Personalització per a diferents estils i colors
2..TOP 3 Motor per a la vostra opció
3. Subministrament de peces: totes les peces, amplificador de qualitat &; oportú
4. Equips relacionats
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co, Ltd és una filial participativa establerta per Luoyang Beiyi Chu Motorcycle Co, Ltd a Chongqing.
El projecte cobreix una superfície de 78.775 metres quadrats, amb una superfície total de construcció de 75, 866 metres quadrats; hi ha 700 empleats, inclosos 35 enginyers i tècnics;
L’equip de producció està complet i l’equip d’inspecció compleix els requisits de producció, incloent 1 línia de soldadura de marcs, 1 línia de muntatge de vehicles i 1 línia d’inspecció de vehicles;
També disposa d’altres equips de proves de rendiment i diversos equips i instal·lacions de proves físiques i químiques amb mètodes de prova complets. La capacitat de producció anual de les motos de tres rodes és de 150.000.
Tecnologia de materials: seleccionarem entre 5 i 10 productes que compleixin els nostres estàndards entre 100 productes d’acer. Pel que fa a la resta de proveïdors de material, subministrarem altres fàbriques de segon i tercer nivell, només aquelles que compleixin el nostre gruix, mida i material anteriors. Per passar la nostra projecció, la nostra taxa de selecció és del 5% al 10%. I la nostra línia de producció de marcs es compon de 18 processos.
Etiquetes populars: cisterna d’aigua tricicle resistent 1500l, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzats d’alta qualitat, per a la venda













