Tricicle motoritzat de càrrega pesada de doble eix posterior
Camió de càrrega pesada 300CC/350CC Tricicle de càrrega motoritzada de cinc rodes Tricicle de càrrega pesada Motocicleta fabricada a la Xina Tres rodes 12V
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Certificació | CCC |
| Poder | > 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | >250cc, 350cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Motor | 300cc, 350cc |
| Tipus de motor | Motor refrigerat per aigua |
| Pneumàtic | 5.00-12/5.00-12 |
| Roda | Cinc rodes |
| Eix posterior | eixos posteriors dobles |
| Mida de la caixa de càrrega | 2.6m*1.4m |
| amortidor | Amortidor tot terreny |
| Color | Personalitzat |
| Capacitat de càrrega | 1000 kg-2000KG |
El volant (maneça de direcció), la palanca de canvis, el pedal, la maneta, l'interruptor i altres mecanismes de funcionament dels vehicles de tres rodes i camions de baixa velocitat equipats amb motors dièsel d'un cilindre han d'estar clarament marcats amb marques de durabilitat sobre o prop dels mecanismes de funcionament, excepte per a aquells amb funcions molt clares. Els símbols de funcionament utilitzats per als senyals han de tenir una diferència de color evident amb el fons. El manual d'operació del producte ha de proporcionar instruccions d'operació detallades i fàcils d'entendre per a tots els mecanismes de funcionament.
Càrrega de motor de tres rodes de 350 cc
La caixa de càrrega o un altre dispositiu de transport de càrrega d'un vehicle de motor s'ha de construir de manera que pugui carregar mercaderies de manera segura.
1, S'ha d'instal·lar un marc de seguretat com a mínim 70 mm més alt que la cabina a la part davantera de la caixa de càrrega dels camions (excepte camions bolquets, camions amb una capacitat de càrrega inferior a 1000 kg i tricicles).
2, La part davantera de la caixa de càrrega d'un camió de tres rodes sense cabina ha d'estar equipada amb un marc de seguretat amb força que compleixi els requisits, i la seva alçada de càrrega ha de ser almenys 800 mm més alta que el pla del coixí del seient del conductor.
3, Per a la furgoneta en què el conductor i la mercaderia es troben al mateix compartiment, el dispositiu d'aïllament amb força que compleixi els requisits s'ha d'instal·lar darrere de l'última fila de seients.
El 2012, l'empresa dayang va aprovar successivament una sèrie de certificacions tècniques nacionals, com ara la certificació nacional ISO9001, TS16949, la certificació nacional obligatòria 3C.
L'empresa va introduir el concepte de desenvolupament d'automòbils el 2013 per desenvolupar conjuntament motocicletes de tres rodes amb diversos experts del sector i desenvolupa de manera independent 3-5 nous productes cada any.
El 2014, l'empresa va ampliar l'escala del lloc de producció en 5 vegades per satisfer la demanda del mercat de més països, i la capacitat de producció anual va arribar a les 150,000 unitats.
Etiquetes populars: tricicle de tres rodes, motocicleta, càrrega, tricicle agrícola, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, a la venda









