Tricicle de tanc d'oli de cinc rodes amb motor de gas de 300 cc / tricicle de dipòsit d'aigua / motocicleta cisterna de cinc rodes de tres rodes
| Nom | Tricicle de tanc d'oli de cinc rodes amb motor de gas de 300 cc / tricicle de dipòsit d'aigua / motocicleta cisterna de cinc rodes de tres rodes |
| Motor | Monocilindre 4 temps, refrigeració per aigua |
| Potència màxima (kw/r/min) | 12/6500 (1 ± 5 per cent) |
| Parell màxim (Nm/r/min) | 17,5/(5500±5 per cent) |
| Mètode d'encesa | CDI |
| Mètode de l'embragatge | Multiplat manual humit |
| Transmissió | 5 marxa endavant i 1 marxa enrere |
| Mecanisme de direcció | Control de mà |
| Xassís | 50*100 |
| Absorció frontal | Amortidor davanter amb molla |
| Suspensió posterior | 6 més 4 molles de balla, tambor de 220 eix de reforç flotant |
| Pila | 12V28A |
| Pneumàtic | FR/RR 5.00-12 |
| Distància a terra | 225 mm |
| Mida de la caixa de càrrega | 1.7m*1.1m |
| Combustible | Gasolina |
| velocitat màxima | 60 km/h |
| Capacitat de càrrega | 1000 kg |
| QTY carregat al contenidor | 16 jocs en SKD/40HQ, 8 conjunts en SKD/20GP |
càrrega motocarro triciclo
Principals característiques:
1. Model més econòmic i pràctic. Càrrega de 800Kgs.
2. Més adequat per a: minoristes; Express; Transportar càrregues pesades, ús agrícola, etc.
3. Bona aparença, bona qualitat amb un preu raonable.
4. Opcions d'accessoris canviables per satisfer la vostra demanda real.
Característica dels accessoris del tricicle:
Motor | 1. tipus: refrigerat per aire; refrigerat per aigua; refrigerat per aire i aigua 2. cilindrada:150cc;200cc;250cc;300cc 3. baixa velocitat, alta potència, gran parell |
Caixa de càrrega | 1. mida: segons el vostre requisit 2. tipus: tecnologia de fosfatació de recobriment elèctric i decapat per protegir-lo de l'oxidació
|
Eix posterior | 1. tipus: eix posterior normal---utilitzat per a condicions de carretera plana, càrrega de mercaderies lleugeres; 2. eix posterior normal del cotxe---utilitzat per a condicions de pendent avall, carregant mercaderies més pesades; 3. augmentar l'eix posterior---utilitzat per a l'escalada; carregar mercaderies pesades fort i durador |
Mida del pneumàtic | 4.50-12; 5.00-12 |
Parts addicionals | 1. coberta del capó frontal; 2.amortidor; 3.ventilador; 4.MP3; 5. pneumàtic de recanvi; 6. presa; 7. coberta de llum de cua; 8. lona posterior, etc. |

El cotxe es pot engegar manualment, també es pot engegar amb els peus. A diferència d'altres peus d'inici de fàbrica és de tipus dividit, el peu d'inici és d'una sola peça. Després de l'inici, cal treure'l i posar-lo a la cabina, cosa que no és convenient per mantenir. A més, l'inici dels peus és plegable.
El sistema de transmissió es construeix principalment per l'embragatge, la transmissió, l'articulació universal, l'eix motriu i l'eix motriu, etc.
Peus d'arrencada: vareta esfèrica més vareta dura. És flexible.
L'eix de transmissió és un eix de transmissió automàtica de 50, no és fàcil de trencar. Després de la prova d'equilibri, pot transmetre l'energia cinètica del motor a l'eix posterior sota la premissa de l'estabilitat del cos i impulsa el moviment de les rodes. I el nostre eix motriu adopta la canonada d'acer sense soldadura, per ser més segur en el cas de rotació a alta velocitat.
Etiquetes populars: carguero motocarro triporteur, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzats, d'alta qualitat, en venda









