
Les quatre actuació
1. La direcció és flexible, lleugera, còmoda, de manera que les mans no entumides, no es cansen fàcilment
2. Actualització d'impressió interna d'absorció de xoc especial DAYANG, millor efecte d'absorció de xoc, més suau
3. L'estructura TOR original s'utilitza per frenar per fer que la distribució i transmissió de potència sigui més raonable i garantir la seguretat de la frenada.
4. Les eines patentades garanteixen angles de direcció


| article | valor |
| Capacitat del dipòsit de combustible | 10-20L |
| Passatgers | 1 |
| Sistema de fre | Tambor davanter més tambor posterior |
| Mida del pneumàtic | 5.00-12 |
| Pes en punt | 400-500kg |
| Velocitat màxima | 30-50Km/h |
| Capacitat de càrrega útil | Major o igual a 400 kg |
| Capacitat de grau | 10-15 grau |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Poder | 200 - 250W |
| Voltatge | 48V |
| Desplaçament | 111 - 150cc |
| Nom de la marca | CQSP |
| Lloc d'origen | Xina |
| Chongqing | |
| Mida | 2000*1350 mm |
| Certificació | DOT |
| Motor | 150 CC, refrigerat per aire |
| Càrrega | 1.7m*1.25m |
| Pila | 12V9Ah |
| Poder | > 800W |
| Color | Personalitzat |


1. Frenatge de seguretat, sistema de frenada optimitzat, equipat amb tecnologia de patent de subbomba de fre de l'eix posterior, evita efectivament la fallada de frenada, reforça la seguretat i la fiabilitat;
2. Actualitzeu la forma d'absorció de xocs, optimitzeu el coixinet de la columna direccional, perllongueu la vida útil i milloreu eficaçment la càrrega i la comoditat del vehicle.
3, el xassís adopta una estructura de plataforma de càrrega altament modular, alta resistència i una gran adaptabilitat, adequat per a una varietat de sistemes d'alimentació, formes de carrosseria i entorn de treball

La caixa de càrrega o un altre dispositiu de transport de càrrega d'un vehicle de motor s'ha de construir de manera que pugui carregar mercaderies de manera segura.
1, S'ha d'instal·lar un marc de seguretat com a mínim 70 mm més alt que la cabina a la part davantera de la caixa de càrrega dels camions (excepte camions bolquets, camions amb una capacitat de càrrega inferior a 1000 kg i tricicles).
2, La part davantera de la caixa de càrrega d'un camió de tres rodes sense cabina ha d'estar equipada amb un marc de seguretat amb força que compleixi els requisits, i la seva alçada de càrrega ha de ser almenys 800 mm més alta que el pla del coixí del seient del conductor.
3, Per a la furgoneta en què el conductor i la mercaderia es troben al mateix compartiment, el dispositiu d'aïllament amb força que compleixi els requisits s'ha d'instal·lar darrere de l'última fila de seients.
Etiquetes populars: Càrrega de motor de tres rodes de 350cc, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, a la venda











