
D'acord amb les Condicions Tècniques de Seguretat d'Operació de Vehicles de Motor, la cabina d'una motocicleta de tres rodes està homologada per tenir un passatger. El nombre de passatgers del compartiment del tricicle s'ha de comprovar d'acord amb 3.4.3.1 i 3.4.3.2, i no s'ha d'instal·lar cap seient.
Per a una motocicleta ordinària de dues rodes i una moto de tres rodes amb dues rodes davant i una roda darrere, excepte el conductor, una persona més està autoritzada per ocupar un seient fix.
Un passatger homologat a la cabina d'un tricicle normal; Quan el compartiment té un seient fix disposat longitudinalment (en la mateixa direcció que la direcció cap endavant del vehicle de motor) (la profunditat del coixí del seient fix no és inferior a 400 mm i la distància entre el seient fix i el seient del conductor no és inferior a 400 mm). inferior a 650 mm), s'ha de comprovar una persona per cada 400 mm d'amplada del coixí, però el nombre màxim serà de dos; Si no es compleixen les condicions anteriors, no es comprovarà el nombre de passatgers del compartiment

Benvolguts clients, avui vull presentar-vos una moto de gasolina
Aquesta motocicleta és espaiosa, estable, còmoda i segura. pot carregar béns i persones.
El motor és la unitat de potència de l'automòbil. Conté cinc sistemes--- Sistema de subministrament de combustible. sistema de refrigeració. Sistema de lubricació. sistema d'encesa. El sistema d'arrencada.
El paper del xassís és donar suport i formar el modelat general del cotxe, acceptar la potència del motor, garantir la conducció normal. El xassís està construït pel sistema de transmissió, el sistema de conducció, el sistema de direcció i el sistema de fre.
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| article | valor |
| Capacitat del dipòsit de combustible | 10-20L |
| Passatgers | 1 |
| Sistema de fre | Tambor davanter més tambor posterior |
| Mida del pneumàtic | 5.00-12 |
| Pes en punt | 400-500kg |
| Velocitat màxima | 30-50 Km/h |
| Capacitat de càrrega útil | Major o igual a 400 kg |
| Capacitat de grau | 10-15 grau |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Poder | 200 - 250W |
| Voltatge | 48V |
| Desplaçament | 111 - 150cc |
| Nom de la marca | CQSP |
| Lloc d'origen | Xina |
| Chongqing | |
| Mida | 2000*1350 mm |
| Certificació | PUNT |
| Motor | 150 CC, refrigerat per aire |
| Càrrega | 1.7m*1.25m |
| Pila | 12V9Ah |
| Poder | > 800W |
| Color | Personalitzat |

La caixa de càrrega s'ha d'instal·lar de manera ferma i fiable, i el tauler i el terra de la caixa de càrrega han de ser regulars i tenir la força suficient.
1, La desviació permesa del pla central de les rodes davanteres i posteriors del vehicle principal de motocicletes de dues rodes, ciclomotors de dues rodes, caixa de càrrega i motocicletes laterals de tres rodes no ha de superar els 10 mm.
2, Els turismes han d'anar equipats amb protectors de rodes, les rodes posteriors dels remolcs han d'estar equipades amb guardafangs i totes les rodes dels altres vehicles de motor han d'estar equipades amb guardafangs./3 Els vehicles de motor 3, han d'estar equipats amb una placa (marc) que pot complir els requisits per a la instal·lació de plaques. La matrícula davantera (marc) s'ha de col·locar al mig o al costat dret de la part davantera (segons la direcció del vehicle de motor), i la matrícula posterior (marc) s'ha de col·locar al mig o al costat esquerre de la caixa de càrrega. l'esquena.
Etiquetes populars: Furgoneta de càrrega de tres rodes de 200cc, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzada, d'alta qualitat, a la venda











