DAYANG Neteja de sanejament viari tricicle d'escombraries motor tricicle camió d'escombraries per a càrrega Tricicle de càrrega de recollida de residus de 250CC








| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Certificació | ccc, ISO9001:2000 |
| Poder | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | & gt; 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3500 * 1430 * 1800 mm |
| Nom del producte | Tricicle de recollida d'escombraries |
| Color | Blau/Personalitzat |
| Capacitat de càrrega | 1000 kg-2000 kg |
| Velocitat màxima | 80 km |
| Motor | 200 250 300cc |
| Tipus de motor | Monociclinder 4 Temps |
| Tipus de combustible | Gasolina Gasolina |
| Fre | Fre de tambor |
| Xassís | 50*100 |
| Eix posterior | Velocitat mitjana, tambor de reforç, Φ220 |
Etiquetes populars: Tricicle de càrrega de recollida de residus de 250 cc, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, a la venda














