Xinès barat 175cc moto ambulància de tres rodes camió tricicle en venda ambulància
DAYANG 2021hot venent 175CC barata tricicle d'ambulàncies tricicle especial fàbrica de tricicles a l'engròs tricicles motoritzats






| ítem | valor |
| Utilitza per a | Passatger |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Tancat |
| Certificació | CCC |
| Poder | > 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | 201-250CC |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing,Xina |
| Mida | 3900*1420*1650mm |
| Nom del producte | ambulància |
| Color | blanc |
| Motor | 175cc |
| Tipus de motor | Motor refrigerat per aigua |
| Velocitat màxima | 65km/h |
| Capacitat de càrrega | 1000kg-2000KG |
| seient | 2 ESCONS |
| Tipus de combustible | Gasolina |
| Pneumàtic | 5.0-12 |
| Pes | 630KG |
Chongqing Beiyi Motorcycle Manufacturing Co, Ltd està especialitzada en la investigació, fabricació i venda de diverses motocicletes i recanvis relacionats, i entre els nostres excel·lents productes, DAYANG Motorcycle és una de les deu principals marques de motocicletes de la Xina.
El 2018, la companyia va augmentar la seva inversió en gestió de la informació i va desenvolupar de forma independent un sistema de gestió de la producció, un sistema de gestió de vendes i un sistema de gestió de clients. Liderar el desenvolupament de la indústria de la informatització.
El 2019, les vendes al mercat dels tres productes desenvolupats per la nostra empresa van augmentar bruscament, convertint-se en el referent perquè els parells imitessin el plagi.
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co, Ltd està compromesa amb la investigació i fabricació dels mitjans de producció del transport portàtil agrícola de la Xina,
Satisfer la creixent demanda d'eines de transport de grups de consumidors dominats pels agricultors.
Produeix principalment motocicletes de tres rodes de la sèrie Dayang, incloent cotxes de càrrega de diversos desplaçaments i estils, cotxes d'edat avançada, cotxes turístics, vehicles recreatius, turismes de tres rodes tot inclòs i camions semienvasats.
Al mateix temps, l'empresa també està compromesa amb la investigació i desenvolupament, producció i aplicació de vehicles nous i respectuosos amb el medi ambient.
Els materials fràgils s'han d'empaquetar segons el sistema d'embalatge de materials fràgils ISO Tenim el transport d'embalatge més professional de camions grans al port marítim i la cooperació internacional de transport.
Etiquetes populars: semi cabina ambulància tricicles motoritzats, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzats, d'alta qualitat, en venda













