Big Wheel Green 200cc Càrrega Tricicle de tres rodes motocicleta amb furgoneta de lliurament pesada per a l'Àfrica
A/Detalls ràpids:
Popular Tricicle de càrrega de color verd 200cc amb model de rodes grans es ven millor al mercat de Benín.
Aquest model de caixa de càrrega és el model més comú alhora que molt competitiu per a qualsevol mercat
Els adults normalment els utilitzen per carregar més de 800 kg de mercaderies, com comerciants i agricultors per carregar fruites i plantes. Funciona pefect fins i tot en zones molt calentes
Bell Eagle Etiqueta pot atraure la gent a primera vista
B/ Recomana raons:
Els equips de reciclatge especialment dissenyats motors de refrigeració d'aire de 150cc poden proporcionar una experiència de conducció perfecta per als conductors.
43# o 50# amortidor frontal amb far més venut és un disseny molt atractiu.
L'estructura base de disseny pesat pot satisfer diverses condicions de la carretera i fer que la conducció sigui més comformable;
Caixa de càrrega electro-pintada i xassís pot garantir que el tricicle estigui lluny de l'òxid, que és el nostre avantatge de fàbrica speficic






1. Tecnologia de materials: Seleccionarem 5-10 productes que compleixin els nostres estàndards d'entre 100 productes d'acer. Pel que fa a la resta de proveïdors de material, subministrarem altres marques de fàbriques de segon i tercer nivell, només aquelles que compleixin amb el nostre gruix anterior, mida i el talent dels materials han passat el nostre cribratge, de manera que la nostra taxa de selecció és del 5%-10%. I la nostra línia de producció de marcs es compon de 18 embarcacions.
2. Els accessoris pneumàtics també s'utilitzen en el nostre procés de producció per assegurar una major resistència a la soldadura i una millor consistència. La producció d'eines es refereix als estàndards de l'automòbil i ha obtingut una sèrie de patents. 360 eines inverses per soldar el marc per assegurar la reducció de la soldadura que falta.
3. Soldadura de carruatge: el 90% de la soldadura de cotxes de carro està soldada per robots CNC, amb una millor qualitat i punts de soldadura més suaus i bonics.
4. Invertir 3 milions de iuans per construir un taller de llançament de trets per assegurar-se que no hi ha àrees desiguals abans de la pintura, i la superfície del marc i el carruatge després de la pintura és suau i llisa.
| ítem | valor |
| Utilitza per a | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obrir |
| Certificació | CCC |
| Poder | > 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | 201 - 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing,Xina |
| Mida | 3.3*1.3*1.2 |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Color | Verd |
| Motor | Aigua refrigerada 200CC |
| Tipus de combustible | Gasolina |
| Fulla | 5+2 |
| Eix posterior | Tambor de reforç intergral 220 |
| Pneumàtic | 5.00-12 |
| quilla | 50*100 |
| ansorber de xoc | 06 |
| Mida de la caixa de càrrega | 2m*1.3m |
Etiquetes populars: tricicle de càrrega motoritzat de 200cc, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, per a la venda













