DAYANG fabricació Q3 Fabricat a la Xina tricicle de càrrega motoritzat refrigerat per aigua de 250cc Tricicle de càrrega motoritzat de 200cc per a adults







DAYANG fabricació Q3 Fabricat a la Xina tricicle de càrrega motoritzat refrigerat per aigua de 250cc Tricicle de càrrega motoritzat de 200cc per a adults
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Certificació | CCC |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | 201 - 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3.3*1.3*.1.3m |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Color | Personalitzat |
| Motor | Refrigerat per aigua de 250cc |
| Xassís | 50*100 |
| Eix posterior | Tambor de reforç Intergral 220 |
| Amortidor frontal | 09 Molles dobles |
| Fulles de primavera posteriors | 5+2 |
| Tipus de rodes | 5 rodes |
| Pneumàtic davanter / posterior | 4.5-12/4.5-12 |
| Mida de la caixa de càrrega | 2m*1.3m |
Etiquetes populars: tricicle de càrrega 200cc motoritzat per a adults, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, per a la venda













