DAYANG 250cc Eix posterior doble motoritzat Tricicle Vehicle amb càrrega pesada 9 rodes Tricicle de càrrega amb tapa 9 rodes tricicle doble eix posterior











DAYANG 250cc Eix posterior doble motoritzat Tricicle Vehicle amb càrrega pesada 9 rodes Tricicle de càrrega amb tapa 9 rodes tricicle doble eix posterior
Introducció a la fàbrica:
1. La nostra fàbrica és una empresa de motocicletes de tres rodes especialitzada en R& D, producció i venda de motos de tres rodes normals.
2. L'empresa adopta plenament el concepte de desenvolupament d'automòbils, investigació i desenvolupament independents dels components principals principals, producció independent, reducció de costos i garantia de la qualitat i el rendiment del producte.
3. La companyia ha introduït més de 30 enginyers tècnics professionals per garantir que els productes de l'empresa&superin les expectatives dels clients.
4. La fàbrica ocupa una superfície de 78.775 metres quadrats, amb una superfície total de construcció de 75, 866 metres quadrats. Actualment hi ha 300 empleats, inclosos 60 enginyers i tècnics. És una base industrial moderna inigualable en la indústria. Costar centenars de milions construir productes intel·ligents i flexibles. linea de producció.
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Certificació | CCC |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | & gt; 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Motor | 300cc |
| Tipus de motor | Motor refrigerat per aigua |
| Pneumàtic | 5.00-12/5.00-12 |
| Roda | Cinc rodes |
| Eix posterior | eixos posteriors dobles |
| Mida de la caixa de càrrega | 2.6m*1.4m |
| amortidor | Amortidor de tot terreny |
| Color | Personalitzat |
| Capacitat de càrrega | 1000 kg-2000 kg |
Etiquetes populars: Tricicle de doble eix posterior de 9 rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, per a la venda















