
carregador de càrrega tricar
Característiques del producte
1. Dissenyat i desenvolupat de manera independent un nou cotxe pla de gamma alta, excepte fars i instruments, la resta del nou motlle
2.L'aspecte del cotxe és luxós, atmosfèric, de forma única, molt individual
3.Les peces de recobriment tenen una mà d'obra excel·lent, el coixí del seient és suau i còmode i l'enginyeria home-màquina és raonable.
4. Amb la nova absorció de cops del marc de sacsejada de 270 i un excel·lent rendiment del xassís, feu que el tricicle sigui còmode de conduir, controleu-lo lliurement
5. Aquest model representa el nivell més alt del nostre cotxe pla actualment
Procés
1. Tecnologia dels materials: seleccionarem 5-10 productes que compleixin els nostres estàndards entre 100 productes d'acer i la resta de materials es subministraran a altres fàbriques de marques de segon i tercer nivell. Només els productes que compleixin el nostre gruix, la mida i els materials poden superar la nostra prova, de manera que la nostra taxa de selecció és del 5% -10 per cent . I la nostra línia de producció de marcs consta de 18 processos.
2. També utilitzem accessoris pneumàtics en el procés de producció per garantir una força de soldadura més forta i una millor consistència, i la producció de l'aparell es refereix a l'estàndard de l'automòbil i ha obtingut diverses patents.
El sistema de fre es pot dividir en el sistema de fre i el sistema de fre d'estacionament, el sistema de frenada d'emergència i el sistema de frenada auxiliar, etc.
L'eix davanter és de 20 mm, Ø 160.
Fre de mà: fre de mà de tipus rotllo de l'automòbil i és fàcil d'utilitzar. La línia de fre de mà té una línia fixa i la canonada de fre hidràulic té una línia especial per evitar l'encreuament de la línia.
El pedal de fre té un greixatge, el que fa que sigui fàcil de mantenir i té una vida útil més llarga.

Les vuit optimitzacions de disseny
1. El disseny original de l'estructura del xassís és més raonable, més resistència, més duradora, cosa que fa que la seguretat del vehicle sigui més alta
2. El motor adopta una connexió de molla, que és més còmode i fàcil de substituir
3. La caixa de la bateria es pot instal·lar de 18A a 32A i es pot substituir a voluntat, estalviant preocupacions i convenient
4. Amb seient de recolzabraços i caixa d'eines per a un fàcil transport
5. Amb mecanisme de postcombustió per facilitar la pujada de càrrega
6. El tricicle està engrossit i soldat per robot més soldadura manual, cosa que fa que la força general sigui més forta
7. El disseny de la distància entre eixos és més raonable, per evitar accidents en condicions de càrrega
8. Aspecte clàssic, nova combinació, millor rendiment, escorta duradora i segura, estalvieu preocupacions i esforços.

Motor Zongshen de 250 CC de venda a Àfrica, carro gran de 2,1 m amb ambulància de tres rodes de lona
| Sistema de motor | |
| Desplaçament (cc) | 250CC |
| Tipus de motor | 1 cilindre, 4 temps, refrigerat per aire |
| Sistema d'arrencada | Elèctric/patada |
| Tipus de combustible | Gasolina |
| Consum | 3,7 l/100 km |
| Potència màxima (kw/r/min) | 10.8(8500±500) |
| Sistema de frenada | |
| Fre | Davant: Tambor; Darrera: Tambor |
| Mètode de l'embragatge | Manual-mà/peu |
| Altres parts | |
| Marc | Acer de 50 mm * 70 mm / 40 mm * 80 mm |
| Absorbidor frontal | Nou model |
| Caixa de càrrega | 1.4m*2.1m |
| Pneumàtic | Davant :5.0-12 ; Darrera: 5.0-12 |
| Màx. velocitat | 75 km/h |
| Sistema de transmissió | Transmissió de l'eix, 5 cap endavant més 1 cap enrere |
| Capacitat de càrrega | Més de 800 kg, pot dissenyar |
| Parts addicionals | Tenda més seient més cinturó de seguretat més absorbidor posterior |
| Quantitat de càrrega | |
| Embalatge CKD | 36 unitats/40'HQ |
| Garantia | |
| Motor | 6000 KM |
| Xassís | 6 MESOS |
Etiquetes populars: Tricicle de càrrega de 5 rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, a la venda










