Tricicles de càrrega de 3 rodes per carregar sobre carreteres accidentades. Cinc rodes amb dipòsit de combustible nou i amortidor F.





Chongqing Beiyi Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.està especialitzada en la investigació, fabricació i venda de diverses peces de recanvi de motocicletes i relacionades, i entre els nostres excel·lents productes, DAYANG Motorcycle és una de les deu millors marques de motocicletes de la Xina &. La nostra fàbrica es troba a la zona B del parc industrial de Luohuang, districte de Jiangjin, Chongqing, Xina.
XK3: (model de tres velocitats amb transmissió sense retorn)
(1) S'adopta la disposició horitzontal del motor i s'elimina la marxa enrere.
(2) El motor i la transmissió adopten un suport integral, amb poca vibració, poc soroll i alta resistència.
(3) La transmissió té tres marxes endavant i una marxa enrere. També té una funció d’aturada de pujada: quan el cotxe s’atura amunt i es deixa anar el pedal del fre, el vehicle es bloquejarà automàticament sense anar cap enrere. Això facilita l’arrencada en forts pendents i amplia la vida útil de l’embragatge. L’avantatge més gran és que millora molt la seguretat de la conducció en carreteres dures i és especialment adequat per a l’ús en zones muntanyenques (cal marcar marxa enrere en marxar enrere).
Les nostres vendes a l’exportació augmenten any rere any i ara ens han acreditat ISO9001: 2008, i la qualitat del producte compleix amb la certificació compulsiva nacional CCC. confiem que quedareu satisfets amb la nostra excel·lent qualitat i treball en equip professional. No dubteu a contactar amb les nostres vendes per obtenir més informació sobre la nostra fàbrica i motocicleta, i esperem que puguem tenir una cooperació amistosa a llarg termini basada en beneficis mutus.
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Tancat |
| Certificació | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | & gt; 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3.7m*1.4m*1.4m |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Color | Blau |
| Motor | Refredat per aigua |
| Tipus de motor | 250 300cc |
| Fre | Fre de tambor |
| Pneumàtic | 5.00-12 / 5.5-13 opcional |
| Capacitat de càrrega | 1000 kg-2000 kg |
| Combustible | Gaoline |
| Mida de la caixa de càrrega | 2.4*1.4m |
| chass | 40*100 |
Etiquetes populars: furgoneta de lliurament de tricicles amb capacitat de càrrega súper, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzada, d'alta qualitat, per a la venda













