QQ3-3 tricicle de càrrega semi-cabina 200CC / 250CC / 300CC DAYANG facttory CCC d'alta resistència d'alta qualitat 1 any de garantia Tricicle de tricicle amb cabina







Tricicle de tricicle de motor de càrrega amb tricicle de càrrega de cabina Q3-3 Semi cabina 200CC / 250CC / 300CC DAYANG facttory CCC d'alta resistència de 1 any de garantia
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Tancat |
| Certificació | CCC |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | & gt; 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 4.0m*1.5m*1.45m |
| Nom del producte | Tricicle de tres rodes |
| Color | Vermell |
| Motor | 250 cc Refredat per aigua |
| Tipus de motor | Cicló individual de 4 temps |
| Xassís | 50*100 |
| Eix posterior | Tambor de reforç Intergral 220 |
| Cabana | Semicabina, material de ferro |
| Fulles de primavera posteriors | 6+ 4 |
| Pneumàtic davanter / posterior | 5.5-12/5..5-12 |
| Mida de la caixa de càrrega | 2.6*1.5m |
Etiquetes populars: tricicle de tricicle de motor de càrrega amb cabina, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, d'alta qualitat, per a la venda












