DAYANG Tricicle agrícola de gran resistència Tricicle de pneumàtics de platja de 350cc Tricicle de càrrega ATV tricicle potent camió de tres rodes motocicle Moto de càrrega de tres rodes






DAYANG Tricicle agrícola de gran resistència Tricicle de pneumàtics de platja de 350cc Tricicle de càrrega ATV tricicle potent camió de tres rodes motocicle Moto de càrrega de tres rodes
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Certificació | CCC |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | & gt; 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3600 * 1400 * 1400 mm |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Color | Blau |
| Motor | Refredat per aigua |
| Tipus de motor | 350cc |
| Fre | Fre de tambor |
| Tipus de combustible | Gasolina Gasolina |
| Pneumàtic | 5.50-13 |
| Roda | Cinc rodes |
| Eix posterior | King Booster flotant |
| Mida de la caixa de càrrega | 2400 * 1500 mm |
Al mateix temps, la nostra empresa també està compromesa amb la investigació i el desenvolupament, la producció i l'aplicació de vehicles estalviants d'energia nous i respectuosos amb el medi ambient.
1. Motocicletes de tres rodes de la sèrie Àfrica: Q3, Prince Edward, Prince II, etc.
2. Models sud-americans: coberta simple de doble llum, Q8, Dayangshen núm. 2, etc.
3. Models de la sèrie del sud-est asiàtic: Prince I, Wuyang, autobús completament tancat, etc.
4. Tipus de vehicles especials: camions cisterna d’aigua, camions d’escombraries, furgonetes, ambulàncies, etc.
5. Les motos de tres rodes són vehicles bàsics de transport i són adequades per a ús en entorns climàtics durs, com ara carreteres rurals, mines de carbó, boscos, neu i muntanyes. En comparació amb els automòbils, les motocicletes de tres rodes són més barates i tenen una gamma més àmplia d’aplicacions. Conduir és més fàcil.
Etiquetes populars: moto de càrrega de tres rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzada, d'alta qualitat, per a la venda














