Motoritzat Cargo Trike 250cc Motocicleta de tres rodes Gas o combustible de gasolina Motocicleta pesada de 3 rodes





Motocicleta pesada de 3 rodes
| article | valor |
| Utilitzar per | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obert |
| Certificació | CCC |
| Potència | & gt; 800W |
| Voltatge | 12V |
| Desplaçament | 201 - 250cc |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing, Xina |
| Mida | 3.6*1.4*1.5m |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Color | Personalitzat |
| Motor | Refrigerat per aigua de 250cc |
| Tipus de motor | Cicló individual de 4 temps |
| quilla | 50*100 |
| Mida de la caixa de càrrega | 2.30*1.40m |
| Molla de fulla | 6+2 |
| Pneumàtic | 5.50-13 |
| amortidor | 09 |
| Tipus de combustible | Gasolina de gasolina |
Etiquetes populars: motocicleta pesada de 3 rodes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzada, d'alta qualitat, per a la venda













