Motocicleta de càrrega de 3 rodes 150C / 200CC Scooter càrrega motocicleta gasolina barat motocicleta de càrrega 3 rodes motocicleta de càrrega 150CC










(1) Rodament: El rodament inferior adopta un rodament pla, i el rodament superior adopta un rodament arrecitat (acer rodant), que té una forta capacitat de càrrega, llarga vida, direcció lleugera i flexible, i no és fàcil d'afluixar, balancejar i córrer.
(2) Angle de pujada:
un. Disseny precís
b. Garantia d'eines
c. Tub d'acer sense costures
d. Disseny de broqueta de mantega
La fàbrica ocupa una superfície de 78.775 metres quadrats, amb una superfície total de construcció de 75.866 metres quadrats. Actualment hi ha 300 treballadors, entre ells 60 enginyers i tècnics. És una base industrial moderna que no té cap en la indústria. Costa centenars de milions construir productes intel·ligents i flexibles. Línia de producció.
L'empresa s'adhereix al principi empresarial de qualitat en primer lloc, client primer, competència justa, i beneficiant a la societat, i realitza de forma integral activitats de gestió de qualitat.
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co, Ltd està compromesa amb la investigació i fabricació dels mitjans de producció del transport portàtil agrícola de la Xina,
Satisfer la creixent demanda d'eines de transport de grups de consumidors dominats pels agricultors.
Produeix principalment motocicletes de tres rodes de la sèrie Dayang, incloent cotxes de càrrega de diversos desplaçaments i estils, cotxes d'edat avançada, cotxes turístics, vehicles recreatius, turismes de tres rodes tot inclòs i camions semienvasats.
El nostre vicepresident de tecnologia es va graduar a l'Institut tecnològic de Pequín i és el primer enginyer d'automoció a la Xina. El seu concepte de disseny està avançat, ha treballat en la indústria durant més de 20 anys, i molts enginyers tècnics han estat en aquesta indústria durant més de 15 anys.
| Utilitza per a | Càrrega |
| Tipus de conducció | Motoritzat |
| Tipus de cos | Obrir |
| Certificació | CCC |
| Poder | > 800W |
| Voltatge | 12V |
| Nom de la marca | DAYANG |
| Lloc d'origen | Chongqing,Xina |
| Mida | 3.1*1.2*1.2m |
| Nom del producte | Tricicle de càrrega |
| Color | Vermell/o personalitzat |
| Motor | Motor refrigerat per aire 200CC |
| Tipus de rodes | 5 |
| Pneumàtic | 4.5-5.0 |
| Mida de la caixa de càrrega | 1.8*1.2m |
| marc | 40*80 |
| Eix posterior | Eix posterior dongba Changan 180 |
| Fulles de molla posteriors | 4+2 |
| Pes brut | 450KG |
| CBM | 6 metres cúbics |
| Termini de lliurament | 35 ~ 45 dies |
Etiquetes populars: Motocicleta de càrrega de 3 rodes 150cc, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzada, d'alta qualitat, en venda












